Güvenli Online Satış

gÜvenlİ online satIŞ

Havaalanı / Havalimanı transfer hizmetleri satın alırken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgilerinizin üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü şahısların müdahale imkanı bulunmamaktadır.

Güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır.

www.kusadasihavalimaniservis.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgiler de şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir. İşlemleriniz sonrası gerekli evraklarız da sistem üzerinden otomatik mail veya faks yoluyla tarafınıza, onayınız için iletilir.